Тиждень ТВОРЧОСТІ

Date: 9 листопада 2020 о 11:06

З 2 по 6 листопада в нашій гімназії проходив ТИЖДЕНЬ ТВОРЧОСТІ.

«Діти повинні жити у світі краси, музики, гри, казки, малюнка, фантазії та творчості», — говорив В.Сухомлинський. Основна мета тижня ТВОРЧОСТІ полягає у створенні зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням: відкрити натхнення, познайомити з цікавими засобами мистецтва, поглибити знання про людей, які внесли неоціненний вклад у розвиток світового мистецтва, пробудити уяву та фантазію учнів, виховувати естетичний смак та патріотичні почуття.

Перший день – ПОНЕДІЛОК

Відкриття тижня розпочалося з вернісажу  малюнків та аплікацій учнів 1-4 класів «Намалюю осінь», "Мої фантазії". Учні гімназії із цікавістю переглядали виставку і з захопленням ділилися своїми враженнями від побаченого. Адже кожна робота  була  виконана  з такою любов’ю, що глядачі отримували тільки позитивні емоції. Образотворче мистецтво — дуже корисне для учнів заняття. Коли вони малюють, копіюють малюнки, обводять і розфарбовують, ліплять, виконують аплікації, вони таким чином пізнають навколишній світ, а також розвивають уяву, адже діти малюють не лише предмети, які існують насправді, але і ті, що живуть тільки в їхній уяві. Крім того, малювання розвиває візуальне мислення, а також почуття краси і гармонії.

Другий день – ВІВТОРОК

Майстер-клас від педагога-організатора гімназії Коханюк О.А. "Троянди із листя клена". Природа - чудова майстерня. Вона дозволяє людині не тільки захоплюватися її красою, але і нагородила дивовижною здатністю фантазувати, творити незвичне з її дарів. Учні 5,6 та 9 класів взяли участь у майятер-класі та навчилися створювати чудові букети, розвиваючи свою фантазію та художній смак.

Третій день - СЕРЕДА

Чудернацькі витвори з природнього матеріалу. Така ідея захопила учнів 5 та 6 класу. Шестикласники разом із класним керівником створили казкового їжачка із соснових шишок. А п'ятикласники виготовили годинник, який оздобили листям клена та горіховою скарлупою.

Четвертий день - ЧЕТВЕР

Фруктовий букет. Така ідея сподобалась дев'ятикласникам. Вони виготовили букет із яблук, лимонів, айви, мандаринів та винограду. Прикрасили його гілочками барбарису та кленовими листочками.

Пя'тий день - П'ЯТНИЦЯ

Підбиття підсумків Тижня ТВОРЧОСТІ. Виставка дитячих виробів.

Фото тижня переглядайте у  вкладці ФОТОАЛЬБОМИ