Організація та проведення заходів щодо
ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ учасників освітнього процесу
у МІЦІВЕЦЬКІЙ ГІМНАЗІЇ
Чи знає кожен із нас, як діяти у разі надзвичайної ситуації? Чи знаєте ви правила, які можуть зберегти ваше життя, життя учнів, рідних і близьких? Чи не розгубитеся ви у разі надзвичайної ситуації, знаючи правила?
І в суспільстві, і в закладах освіти, і навколо них трапляються надзвичайні ситуації. Саме від умінь та навичок учасників освітнього процесу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч.
Уміння правильно оцінити ситуацію та обрати порядок дій є дуже важливим для кожної людини, а особливо – для працівників закладів освіти. Адже саме вони та їхні дії можуть врятувати як здобувачів освіти, так і самих працівників.
Нормативна база з ЦЗ у Міцівецькій гімназії тут:
Цивільний захист у Міцівецькому ЗЗСО
Рекомендації щодо дій у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайної ситуації
(із сайта МОН, лютий 2022р.)
1. За посиланням "Рекомендований вміст тривожної валізи”.
2. За посиланням "Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни», що розроблена Міністерством культури та інформаційної політики".
3. Дитяча та сімейна психологиня Світлана Ройз склала посібник «Ми готові. Про дітей». Як говорити про загрози з найменшими членами родини і як навчити їх діяти різних ситуаціях, як то природні катаклізми чи війна. У своїх рекомендаціях Ройз спиралась на матеріали Служби тилу Ізраїлю. Вона пропонує закріплювати знання у форматі ігор у супергероїв.
ОНЛАЙН - АБЕТКА ДІЙ В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ (2022 рік)
Цивільний Захист
«АНАЛІЗ ЗАГРОЗ ТА ДІЇ НАСЕЛЕННЯ У РАЗІ ВИНИКНЕННЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ХІМІЧНОГО, РАДІАЦІЙНОГО ТА БІОЛОГІЧНОГО ХАРАКТЕРУ»