1 червня - День захисту дітей

Date: 1 червня 2021 о 12:58

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Святкування дня дитини запроваджено з метою привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованих на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення добробуту дітей в усьому світі. Свято звертає увагу на проблеми дотримання прав і охорони здоров'я дитини, які досі є однією з найбільш актуальних проблем у багатьох країнах.

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати основою нашого життя. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам та усім дорослим, чиї серця сповнені любові до дітей.

У день захисту дітей адміністрація та вчителі нашої гімназії влаштували для дітей справжнє свято. Кожен найшов собі заняття до душі. Молодші школярі грали у веселі та захоплюючі ігри і розваги, п'ятикласники відвідали "куточок живої природи", що знаходиться на території місцевого ТОВ "Айріс". Відбулось живе спілкування із червонокнижними та екзотичними тваринками. Діти отримали масу приємних ємоцій та незабутніх вражень! Здобувачі освіти 6 та 7  класів разом із класними керівниками влаштували "відпочинок на природі". Також вони відпрацьовували влучність потрапляння в ціль. А старшокласники (8-9 кл.) зіграли у волейбол із командою вчителів.

Також команда нашої гімназії брала участь у спартакіаді Новодунаєвецької ОТГ, присвяченій Дню захисту дітей. Наші старання у різних спортивних змаганнях не були марними, адже ми привезли три нагороди:

- І місце з міні-футболу (команда гімназії, середня вікова група: Головач Григорій (4 кл.), Паскалов Олександр (4 кл), Швець Олександра (5 кл.), Масльонок Ростислав (6 кл.), Рокіцький Артем (6 кл.), Василишен Максим (7 кл.), Бабюх Артем (7 кл.), Скибіцький Андрій (7 кл.);

- ІІ місце - підтягування на перекладині (Ковбиш Максим, 8 кл.);

- ІІ місце - стрибки на скакалці (Равська Ангеліна, 5 кл.). (див. меню ФОТОАЛЬБОМИ)

Вітаємо наших юних спортсменів і бажаємо їм нових перемог!!!