4 жовтня - Всесвітній день тварин

Date: 4 жовтня 2021 о 16:57, Refreshed 7 жовтня 2021 о 08:02

4 жовтня відзначається Всесвітній день тварин. Історія цього дня починається з 1925 року, коли його вперше організував у Берліні німецький письменник і зоозахисник Генріх Ціммерманн. Спочатку Ціммерманн проводив день 24 березня, але 1929 року переніс його на 4 жовтня. Він активно просував свою ідею, і 1931 року міжнародний конгрес прихильників руху захисту прав тварин, який проходив у Флоренції (Італія), одноголосно ухвалив пропозицію оголосити 4 жовтня всесвітнім днем тварин. Дата проведення всесвітнього дня тварин була вибрана не випадково. 4 жовтня — день пам'яті  Франциска Ассізького, який вважається у католиків за покровителя тварин. Ідея проведення подібного дня прижилася по всьому світу і в 2008 році різні заходи, присвячені цій даті, пройшли вже в 66 країнах світу.

Крім того, Всесвітній день тварин — це привід нагадати людям про їхню відповідальність за домашніх тварин, які для багатьох людей стали дійсно незамінними членами сім'ї. Здобувачі освіти 5 класу Міцівецької гімназії взяли участь у   "II Міжнародному уроці доброти", присвяченому Всесвітньому дню захисту тварин та підготували відеоролик з домашніми улюбленцями. Мета уроку: популяризація та пропедевтика гуманного ставлення до тварин в суспільстві та серед учнівської молоді. Здобувачі освіти 6 класу створили фотоколаж з улюбленими чотирилапими.

Фото та відеоматеріали можна переглянути на сторінці Міцівецької гімназії у Facebook за покликанням:  https://www.facebook.com/profile.php?id=100048268882659 та в меню ФОТОАЛЬБОМИ