Березневий фестиваль у Міцівецькій гімназії. Методичний колоквіум «Використання стратегій технології критичного мислення для розвитку пізнавальної активності здобувачів освіти в умовах НУШ"

Date: 29 березня 2023 о 18:27, Refreshed 30 березня 2023 о 00:33

29 березня 2023 року на базі Міцівецької гімназії Новодунаєвецької селищної ради проведено методичний колоквіум « Використання стратегій технології критичного мислення для розвитку пізнавальної активності здобувачів освіти в умовах НУШ". У надзвичайно надихаючій зустрічі мали можливість взяти участь педагоги природничої, соціальної та здоров’язбережувальної освітніх галузей Новодунаєвецької ТГ. Метою заходу було: поглиблення знань щодо розвитку критичного мислення на уроках та ефективне застосування методів, прийомів КМ. На семінарі педагоги ознайомилися із моделлю 4К — важливим трендом освіти майбутнього, вдосконалювали знання про технологію критичного мислення, моделювали урок з розвитку КМ, здобули навички застосування деяких стратегій розвитку КМ. Захід складався із теоретичної та практичної частин. Під час зустрічі Леся Магаляс (Міцівецька гімназія) розкрила питання актуальності теми, обговорила з педагогами, особливості критичного мислення, етапи навчання, тактики, які допомагають розвивати КМ в школярів під час формування здоров'язбережувальної компетентності. Під час практичної частини колоквіуму учасники моделювали урок з розвитку критичного мислення, добирали методи КМ, прийоми на різних етапах уроку , ділились досвідом Кремльовська Т.І. (Томашівської гімназія) та Маркова Н.В. (Дунаєвецький ліцей). У практичній частині було організовано міні-воркшоп з розвитку критичного мислення – «6 мислячих капелюхів", Опрацювали та вдосконалили деякі методи розвитку КМ: «Фішбоун», «Т-схема», «Куб Блума». Захід проходив в інтерактивному режимі з онлайн-активностями, онлайн-розминками, вправами-мотиваторами, побажаннями. Засідання завершилось панельною дискусію щодо техніки формувального оцінювання та вибору підручників НУШ.

Дякуємо учасникам за активну співпрацю та дружню атмосферу.Тримаємо освітній фронт, тому що разом ми сила! Все буде Україна!

Див. розділ ФОТОАЛЬБОМИ