Date: 27 жовтня 2023 о 17:57, Refreshed 2 листопада 2023 о 00:36

Сьогодні День української писемності та мови. Дуже часто називають нашу мову милозвучною, як спів солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучої пташки. Наша мова немов барвистий український віночок, у якому вплетено різнокольорові стрічки. Нашу мову порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний улюблений символ українців. «Рідна мова дорога людині, як саме життя» - говорить народна мудрість. І це так. Адже без мови не може існувати жоден народ та його культура.

Із здобувачами освіти нашої гімназії проведено ряд заходів, спрямованих на виховання національної гордості за свій народ, любові до рідної мови, розвиток мовленнєвих навичок, вміння працювати в команді.

Учні 8 класу підготували відеопривітання "Українська - мова вільних!"https://www.facebook.com/100026155026433/videos/1147576099960936

Дев'ятикласники створили відеоролик "Поезія - це завжди неповторність!"https://www.facebook.com/100026155026433/videos/671580264731133

Здобувачі освіти 8 та 9 класів разом із вчителями української словесності та адміністрацією гімназії приєдналися до написання РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ.

Гру-змагання "Козацькі пригоди, або Як козачата з мови змагалися" проведено у 6 класі,

Інтерактивну гру Kahoot "День української писемностs та мови"  із задоволенням грали семикласники,

"Мовознавча вікторина" відбулась у 5 класі,  "Мовний батл"  зіграли дев'ятикласники.

У День української писемності та мови у Міцівецькій гімназії стартував Міжнародний конкурс ім. П. Яцика.

До відзначення Дня української писемності та мови долучилися і вихованці старшої дошкільної групи "Ромашка" та молодшої дошкільної групи"Веселка" дошкільного відділення  гімназії. Цікаві вправи із буквами та звуками, перегляд мультфільмів про мову та навчальні ігри активізували розумові здібності дітей, їх уяву, мислення, увагу.

(ФОТО проведених заходів можна переглянути у розділі ФОТОАЛЬБОМИ)