Калейдоскоп зимових дійств

Date: 21 грудня 2023 о 16:35, Refreshed 8 січня о 22:42

У період з 15 по 21 грудня у нашій гімназії відбувались передноворічні дива!

Першими калейдоскоп зимових дійств розпочали наші семикласники. Попри тривоги, неспокій та переживання, наші діти вірять в дива. Новорічний квест від учнів 7 класу, подарував вихованцям момент щастя, віру в свої сили, психологічне розвантаження від постійного стресу тривог, дав можливість повірити , що ДУХ РІЗДВА здійснить нашу спільну НАЙЗАПОВІТНІШУ МРІЮ - МИР в Україні!

19 грудня передноворічні дива відбувалися у наших першокласників. Вони потрапили в захоплюючу казку, де співали, танцювали та грали ігри із Зимою, де оживали казкові гноми і приносили радість та чудовий настрій дітворі. Глядачі насолоджувались майстерністю маленьких акторів, щиро аплодували і раділи разом з ними!

Подарували усім атмосферу казкового затишку, добра, веселощів, посмішок та захоплення здобувачі знань 2-4 класів. Діти з радістю показували свою майстерність у танцях, піснях, віршах, музичних іграх та розвагах, подарувавши глядачам море позитивних емоцій.

"Новорічна феєрія" з цікавими та оригінальними завданнями, конкурсами, танцями і піснями відбувалась і у дев'ятикласників. Щирі посмішки, спогади з дитинства, веселий настрій, позитивні емоції переповнювали і дітей, і дорослих.

20 грудня передноворічні пригоди відбувались з учнями 5 та 6 класів. Веселі конкурси, перевтілення в казкових героїв, пісні і музичні ігри долали чудового настрою і дітям, і глядачам. Нехай ця позитивна енергія заряджає усіх довкола, а мрії наших дітей здійснюються!

Чудовий передноворічний настрій панував 21 грудня у наших восьмикласників. Веселі ігри, конкурси, пісні, танці, гумор додали атмосфери свята та тішили дітей і їх батьків. Нехай ці відчуття добра, радості, затишку залишаться на довго, а прийдешній рік принесе усім українцям мир і спокій!

Бажаємо МИРУ та спокою в державі, ПЕРЕМОГИ нашій Україні, Божої опіки нашим славним ЗАХИСНИКАМ!

Дякуємо ЗСУ за кожен день!

Фото див. у розділі ФОТОАЛЬБОМИ

За свої старання усі діти нашої гімназії отримали солодкі подарунки, за що дякуємо ТМ "Айріс" та Новодунаєвецькій селищній раді!!!