Святкуємо Новий рік!

Date: 30 грудня 2018 о 20:28, Refreshed 30 грудня 2018 о 20:51

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай ваша уся праця процвітає,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми щиро і сердечно всіх вітаєм!

Святкування Нового року є традиційним у нашій школі. Діти з нетерпінням чекають новорічних свят та подарунків. І, звичайно, на це свято до нашої школи завітали Дід Мороз та Снігуронька. Вони принесли школярам солодкі подарунки.  27 грудня  відбулось новорічне свято "Казковий карнавал" для учнів 1-4 класів. Батьки підготували  дітям цікаві новорічні костюми, в яких вони виглядали як справжні казкові герої. Школярі розігрували сценки, танцювали, співали пісні та хороводи. Новорічною пригодою стала історія з викраденням Снігуроньки. Свято пройшло захопливо, весело та цікаво. Новорічна пригода мала щасливе закінчення – діти врятували Снігуроньку  і разом зустріли Новий рік.

28 грудня Дід мороз та Снігуронька завітали до старших школярів. На новорічне свято прийшли  батьки, друзі, родичі дітей.  Для них учні приготували свято "Новий рік на порозі, Старий рік на дорозі" або Пригоди у Новорічну ніч. і усі поринули в цікаві та захоплюючі пригоди з Дванадцятьма місяцями, Наталкою Полтавкою, Возним, Стицьком, Попелюшкою, Амурами, Королевою, Принцесою та іншими казковими героями. Учні 5 та 6  класів показали усім, які дива відбуваються у казковому лісі, де на галявину виходять Дванадцять місяців. Семикласники шукали наречену для Принца. Учні 8 класу розіграли сценку «Червона Шапочка» на новий лад. А дев’ятикласники запросили всіх на «Новорічні вечорниці з Наталкою Полтавкою». Учасники танцювального гуртка показали своє вміння в танцях «Джентльмени», «Вальс», «Молдавська полька», «Орися», «Сучасні ритми», «Калина», «Запальна дискотека». Своїм співом  вітали присутніх Берекець Дар’я, Катеринчук Марія, Ящішен Артур, Лянскорунська Іванна. Учень 7 класу Недзібут Богдан продемонстрував усім своє вміння гри на баяні. Також на свято завітали Старий рік та Новий рік. Завершилося свято загальним танцювальним флешмобом.

Бажаємо всім добра, злагоди, щастя у Новому році. Хай здійсняться усі ваші найзаповітніші мрії.

З НОВИМ РОКОМ!