Учнівське самоврядування в дії

Date: 20 січня 2019 о 23:57, Refreshed 21 січня 2019 о 19:50

Загальношкільні учнівські збори

18 січня 2019 року у нашій школі відбулися загальношкільні учнівські збори на тему  «Підсумки роботи за І семестр». Збори розпочала педагог-організатор школи Коханюк О.А., яка оголосила тему зборів та план роботи.

1. Ознайомлення з планом роботи.

2. Звіт Президента Шкільної Республіки про діяльність Парламенту.

3. Звіт голів комісій про свою роботу за І семестр 2018-2019 н.р.

4. Аналіз роботи за І семестр.

5. Нагородження учнів, що мають високий рівень навчальних досягнень, відзначення учнів, які регулярно відвідували навчальні заняття та не мають пропусків уроків.

Президент Шкільної Республіки Підлісна Аліна зробила аналіз роботи учнівського самоврядування. Зокрема наголосила на тому, що у І семестрі до складу учнівського Парламенту входило 32 учні. Всі комісії Парламенту брали участь у житті школи, вносили пропозиції щодо покращення навчання та дозвілля учнів, допомагали у проведенні загальношкільних свят, конкурсів, змагань, організовували чергування на перервах, слідкували за поведінкою школярів. Голови комісій теж зробили короткий аналіз своєї роботи. Розповіли про свої досягнення та вказали на недоліки і труднощі в роботі.

Голова навчально-пізнавальної комісі Галушко Святослава відмітила, що учні нашої школи (Кучерявий М. (9 кл.), Підлісна А. (9 кл.), Галушко С. (9 кл.),  Каспрук Д. (8 кл.),Скибіцька А. (7 кл.), Підлісна О. (7 кл.), Кучерявий О. (6 кл.)) брали участь у ІІ (районному)  етапі Всеукраїнських олімпіад. Крім цього троє учнів школи - Трачук А. (4 кл.), Лянскорунський В.(5 кл.), Коханюк Б. (7 кл.) взяли участь у XIХ Міжнародному конкурсі з української мови ім.П.Яцика. Двоє учнів Лянскорунський В. (5 кл.) та Підлісна О. (7 кл) - у  Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка, де здобули ІV та ІІ місце. Коханюк Б. 7 кл. та Каспрук Д. 8 кл. – стали учасниками конкурсу-захисту проектних робіт МАН і мають І та ІІ місця відповідно. Крім цього учні школи брали активну участь в інтернет-олімпіадах, різних онлайн-конкурсах.

Після цього президент школи вручила грамоти учням, що мають високий середній бал у рейтингу навчальних досягнень учнів.

№ пп

Лижева Наталя

9

7

Також було відзначено подяками учнів, які регулярно відвідували навчальні заняття і не мають жодного пропуску уроків у І семестрі. Це

1. клас - Шатківська Ангеліна.
  2. клас - Головач Григорій, Гуменюк Арсен, Касинець Василь, Коханюк Денис, Паскалов Ярослав, Стахович Дмитро, Стельмах Валерій.
  3. клас - Бик Дарья, Жігаловський Володимир, Швець Олександра.
  4. клас - Кутузова Каріна.
  5. клас – Берекець Дар’я.
  6. клас - Ковбиш Максим.
  7. клас – Биндина Вікторія.
  8. клас – Кирилічев Олександр.

Учні 2 та 7 класу нашої школи взяли участь в інтернат-акції " Вікно у зиму". Вони прикрашали вікна своїх класів до новорічних свят. Завдання полягало в тому, що потрібно було прикрасити вікна витинанками, намалювати візерунки, сфотографувати прикрашене вікно і надіслати на адресу конкурсу. Наші школярі виконали всі умови і здобули перемогу. Їх віконечка виявились одними з найкращих. Тож старостам 2 та 7 класу було вручено сертифікати, календарі на 2019 рік та привітання від організаторів конкурсу. А вчителька 2 класу Мельник Д.А. та педагог-організатор Коханюк О.А. отримали подяки за розвиток творчих здібностей своїх учнів.

Президент школи побажала усім школярам наполегливості, старанності, творчості у здобутті нових знань. Тож щасти вам, учні, на другій дистанції 2018-2019 навчального року!  (див. меню ФОТОАЛЬБОМИ)