"А жінка на весну так схожа" Святковий концерт до 8 Березня

Date: 8 березня 2019 о 20:00

До свята 8 Березня класоводи та класні керівники 1-9 класів нашої школи протягом 5-7 березня провели із своїми учнями цікаві святкові класні години, на які запросили батьків. Учні співали, танцювали, читали вірші та гуморески для своїх мам і бабусь. Діти разом із мамами брали активну участь у різних конкурсах і змаганнях.

7 березня  в приміщенні СБК нашого села відбувся святковий концерт "А жінка на весну так схожа" для усіх жителів села, який підготували педагог-організатор школи Коханюк О.А., вчителі  та  учні. Наші юні учасники художньої самодіяльності демонстрували свої таланти: показували вокальні та хореографічні здібності, акторську майстерність, декламували вірші. Ведучими святкової програми були Дар’я Берекець – учениця 5 класу та Олександр Кучерявий – учень 6 класу. Керівниками хореографічних  постановок були Стельмах Майя Михайлівна та Коханюк Ольга Анатоліївна. Вихованці танцювального гуртка показали свою майстерність у танцях: «Мамина ніжність» (2 кл.), «Весняний вальс» (3-4 кл.), «Чичері» (7,9 кл.), «Ішов козак потайком» (5-6 кл.), «Журавлі» (7,8 кл.), «Орися» (9 кл.). Пісні підготувала вчитель музичного мистецтва Гаврилюк Тетяна Віталіївна. Учні 5 класу заспівали пісню «Сорочка мамина», учні 6 класу – «Пісню для матусі», вокальна група хлопців – «Заспіваймо пісню  за Україну», вокальна група дівчат «Лист солдату». Свої вокальні здібності показали Дар’я Каспрук – пісня  «Моя сім’я» та Артур Ящішен – «Малює матір ниткою роки». В дуеті вони виконали пісню «Money, money, money». Юний гуморист Віктор Бринько веселив глядачів  гуморесками «Доженихався…» та «Як ми з кумом мед качали». Учениця 4 класу Камінська Ангеліна читала вірш «Мамині руки цілую». Семикласник Богдан Недзібут подарував усім «Весняні мелодії», майстерно зігравши їх на баяні. Привітати усіх жінок зі святом весни прийшли і вихованці дитячого садочка. Глядачі отримали естетичне задоволення, відпочинок та гарний настрій. (Див. меню ФОТОАЛЬБОМИ)