Випускний вечір 2019

Date: 18 червня 2019 о 22:41

15 червня 2019 року наша школа знову випроводжала своїх випускників у доросле життя та гостинно відкривала двері для випускників минулих років. Випускний вечір – це завжди велике свято для міцівчан,адже кожен якоюсь мірою до нього причетний. День видався святковий, радісний, веселий і сумний водночас. Для наших випускників – це розставання  зі школою, рідними і затишними стінами, гомін­ким коридором, щирими друзями, добрими наставни­ками. А для наших гостей – це зустріч з дитинством, приємні спогади про шкільне життя. Уся шкільна  родина зібралася  на традиційне свято «Прощання зі школою».

Свято розпочалося із урочистої зустрічі наших випускників, які зайшли до зали разом із першою вчителькою та класним керівником. Теплі слова та  привітання  линули в цей день для випускників з вуст директора школи Бучківської Таїсії Анатоліївни, старости села Боярської Поліни Болеславівни,  вчителів, батьків. В свою чергу  випускники говорили слова вдячності вчителям та  батькам. Директор школи Бучківська Таїсія Анатоліївна та заступник директора з навчально-виховної роботи Загородна Тамара Володимирівна вручили випускникам свідоцтва, привітала їх із отриманням документа про неповну середню освіту. Староста села Боярська Поліна Болеславівна подарувала випускникам подарунки від керівництва Дунаєвецької селищної ради.

Учасники танцювального, вокального та драматичного гуртків  показали на випускному вечорі свої таланти. Віка Биндина виконаля пісню «Свято», Артур Ящішен та Інна Секрета  співали пісню «Рідна серцю Україна», учні 4 класу подарували  усім присутнім пісню «Побажання». Випускники  заспівали пісню «І все буде добре» та пісню «Школа». Учасники шкільного танцювального гуртка «Веста» знову тішили усіх танцями: «ніжність», «Ляльки», «Учениці». Віктор Бринько веселив присутніх  гуморесками «Доженихався» та «Не відпускає». Цікавою несподіванкою для наших випускників був перегляд їх шкільного фотоальбому на великому екрані. Вони пригадали своє дитинство, шкільні роки , починаючи від 1класу по 9. На завершення свята  випускники танцювали останній шкільний вальс.

Тож приємних усім спогадів! Нехай вам щастить, наші випускники!