Перша сторінка нового 2019 - 2020 навчального року

Date: 2 вересня 2019 о 19:40, Refreshed 3 вересня 2019 о 07:27

Першу сторінку нового 2019 - 2020 навчального року перегорнули сьогодні школярі, вчителі, батьки та гості нашої школи! Барвиста осінь зустріла всіх урочистим, незабутнім святом – Днем знань. Особливим цей день був  для першокласників, які вперше в своєму житті сіли за шкільні парти.

Свято вдалось цікавим, яскравим, хвилюючим. Як і годиться у цей день, шкільну родину привітала директор школи Бучківська Таїсія Анатоліївна. Лунали пісні про школу та про Україну, які виконали Дар’я Каспрук та Артур Ящішен. Вітали усіх присутніх і маленькі першокласники. Подарунком для них стали шкільні дзвіночки від найстарших учнів – дев’ятикласників. Слова вітання мали і вони, адже для них цей рік буде найвідповідальнішим. Першокласниця Вероніка та дев’ятикласник Безсонов Олексій подали перший дзвінок 2019 – 2020 навчального року. Маленьких школярів привітав і батько першокласника Кмецінський Микола. Потім дев’ятикласники провели учнів 1 класу на перший урок коридором з рушників, який з любов’ю та найкращими побажаннями і сподіваннями зробили батьки першокласників.

На нашому святі були присутні гості: староста села Боярська Поліна Болеславівна, старший менеджер товариства «ЕНСЕЛКО Агро» Рокіцька Олена Йосипівна. Гості вітали усіх зі святом та дарували подарунки першокласникам. Також діти отримали подарунки від представника громадської організації "За відродження села" Кухаренка Анатолія Аркадійовича.

Після свята Знань всі охочі мали можливість взяти участь у фотобутафорії. Для цього було створено фотозони та виготовлено цікаві картки. Учні, вчителі та батьки із задоволенням долучились до цього захоплюючого заняття.

Наступним кроком свята було проведення першого уроку, присвяченого  Україні. Уроки мали патріотичне спрямування. Класні керівники та класоводи прагнули виховати у школярів почуття національної гідності, любові та поваги до Батьківщини та рідного краю, поглибити знання учнів про Україну, розвивати пізнавальну активність учнів та формувати переконання у нетлінності духовних скарбів українського народу.  (див. меню "ФОТОАЛЬБОМИ")

Вітаємо усіх зі святом Знань! Вдалого початку навчального року!