"Новорічна феєрія"

Date: 30 грудня 2019 о 21:01, Refreshed 17 січня 2020 о 21:20

З НОВИМ РОКОМ!

Хай здійснює бажання рік Новий,

Хай ваша уся праця процвітає,

З чудовим святом, радості і мрій

Ми щиро і сердечно всіх вітаєм!

Святкування Нового року є традиційним у нашій гімназії. Діти з нетерпінням чекають новорічних свят та подарунків. І, звичайно, на це свято до нас завітали Дід Мороз та Снігуронька. Вони принесли школярам веселощі, чудовий настрій та подарунки, за які ми щиро вдячні Дунаєвецькій селищній раді.  27 грудня  відбулось новорічне свято для учнів 1 класу. Батьки підготували для дітей цікаві новорічні костюми, в яких вони виглядали як справжні казкові герої. 28 грудня зимова казка відчинила двері для учнів 2 – 4 класу. Діти розігрували сценки ("Маша та Ведмідь" - 2 кл., "Пригоди у Новорічну ніч" - 3 кл., "Хитра Лисичка" - 2 кл.), танцювали танці ("Черевички", "Руханка", "Цукерочки" - 4 кл., "Падає сніжок" - 3 кл., "Ніч-чаклунка" - 2 кл.), співали пісні та хороводи ("Сніжок", "Зима-красунечка", "Ялиночка", "Зимонька", "Коляда", "Завітала зимонька"). Новорічною пригодою стала історія з викраденням подарунків, що були у торбині Діда Мороза. Свято пройшло захопливо, весело та цікаво.  Пригода мала щасливе закінчення – діти знайшли подарунки  і разом зустріли Новий рік.

28 грудня Дід Мороз та Снігуронька завітали і до старших школярів. На свято прийшли  батьки, друзі, родичі дітей, жителі села,  і усі поринули в цікаві та захоплюючі пригоди передноворіччя. Ведучими святкової програми були учні 9 класу Іванна Кобзар та Віталій Мей. Розпочалось передноворічне дійство загальним хороводом "Ой летять, летять сніжинки". Всіх привітали зі святом Дід Мороз та Снігуронька. В ході святкової програми п'ятикласники співали пісню "Новий рік летить по світу", грали сценку "Пригоди піратів", танцювали сучасний танець. Учні 6 класу співали пісні "Тишком-нишком" та "З Новим роком, Україно!". Семикласники виконали пісню "Новий рік прийшов на Україну". Дивували своїми талантами присутніх у залі учні 8 класу. Вони зіграли сценки "Стицькові женихання" та "Домашній лікар", Совецька Аня та Лянскорунська Іванна співали пісню "Дзвоники дзвенять", танцювали сучасні танці. Дев'ятикласники теж були активними: сценка "Пригоди під Полтавою", сучасний танець, пісні "З Новим роком і Рождеством", "Новий рік". Учні 7, 8 та 9 класу виконали "Вальс". Шестикласник Ігор Совєцький захопив увесь зал своєю грою на трубі та баяні, а семикласник Артур Ящішен - грою на сентизаторі. Фінальну пісню "Знов Новий рік" виконали Дар'я Каспрук, Вікторія Биндина та Артур Ящішен. Усім присутнім наше свято подарувало хороший настрій та позитивні емоції. (див. меню «ФОТОАЛЬБОМИ»)

Бажаємо всім добра, злагоди, щастя у Новому 2020 році!

Хай здійсняться усі ваші найзаповітніші мрії!